Компанія СК «Арсенал Страхування» визнана лідером ринку зі страхування майна, за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Декілька років підряд компанія не тільки акумулює найбільшу кількість страхових премій за результатами 2019 цей показник склав 485 млн грн, але й виплачує збитки якісно, у повному обсязі та в строк.

Протягом 2019 року страховик здійснив більше сотні виплат за майновими збитками, в основному від пожежі, але найбільшою урегульованою подією стала виплата страхового відшкодування компанії «Нібулон» 8,4 млн грн зі збитку від пожежі зерносушарки на території сільгосппідприємства. Сумарний обсяг виплат компанії по майну у 2019 році перевищив 15,4 млн грн.

NB: Нагадаємо, що майнові ризики компанії гарантовані якісним облігаторним перестрахуванням в європейських компаніях із найвищим світовим рейтингом. Лідер облігатору німецька компанія Hannover Rück SE (рейтинг S&P AA-).

Мені дуже приємно отримати цю нагороду, оскільки я не просто співвласник однієї з найбільших страхових компаній країни зі 100%-м українським капіталом, я операційний бізнесмен, і моя компанія для мене це не просто проект, це все моє життя. Дякую команді та низький уклін нашим клієнтам за довіру! Ми його виправдаємо!, —прокоментувала Марина Авдєєва, керуючий акціонер.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram