Сільське господарство належить до найбільш привабливих галузей для інвестицій в Україну. Про це йшлося на зустрічі Першої віце-прем’єр-міністерки Міністерки економіки України Юлії Свириденко з Регіональним директором Світового банку Арупом Бенерджі.

Участь у заході також узяли перший заступник Міністра Денис Кудін та заступник Міністра Торговий представник України Тарас Качка, представники Мінекономіки.

Разом з сільським господарством серед перспективних інвестиційних сфер назвали машинобудування, енергетику, інформаційні технології та будівництво.

Головною темою перемовин був стан підготовки нової Стратегії партнерства України і Світового банку на 2022-2026 роки. Обговорювали також й інші ключові питання співпраці, зокрема, збільшення конкурентоспроможності експорту України.

Мінекономіки високо цінує зусилля Світового банку щодо підвищення ефективності Експортно-кредитного агентства. Ми підтримуємо реалізацію запропонованого Світовим банком кредитного проекту “Доступ до довгострокового фінансування в Україні”. Крім того, технічна допомога Банку сприятиме підвищенню конкурентоспроможності приватного сектору, поліпшенню загального ділового клімату та системи інституційної підтримки українських експортерів, відзначив заступник Міністра економіки Тарас Качка.

На зустрічі зазначили, що 17 грудня Рада директорів Світового банку може ухвалити рішення щодо виділення Україні 300 мільйонів євро в рамках другого траншу за проектом “Друга позика на політику розвитку в сфері економічного відновлення”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram