Як повідомив в інтерв’ю EastFruit генеральний менеджер компанії “Сади Дніпра” і керівник проекту UApple Олександр Пахно, незважаючи на дуже складний рік, компанія реалізувала свій стратегічний план по реалізації 100% вирощеного яблука на експорт.

— Частка експорту компанії 100% від виробництва, як ми і планували спочатку. Відносно ринків, то сьогодні це Франція, Англія, Швеція, Об’єднані Арабські Емірати, Катар, Сінгапур, зараз і в Індонезію поставимо перший контейнер. Намагаємося якомога більше напрямків освоїти для того, щоб зрозуміти, яке найбільш перспективне, — розповів Олександр Пахно.


Також Олександр Пахно повідомив, що компанія активно експериментує з виробництвом органічних яблук, а загальна площа саду компанії на сьогодні становить 100 га. У майбутньому компанія планує розширювати площі, незважаючи на перевиробництво яблук в Україні.

На думку аналітиків ринку, провідні садівники країни вже добре розуміють, що попит на преміальне яблуко на внутрішньому ринку порівняно невисокий в умовах надлишку яблука середньої та низької якості. Тому вони орієнтують маркетинг на інші ринки збуту. На сьогодні, за оцінками EastFruit, експорт яблука високої якості може принести в середньому в 2-3 рази більше грошей, ніж реалізація такої ж продукції на внутрішньому ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram