Призначено нового керівника Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні

Лаерсіо Бортоліні, новий керівник Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні
Сьогодні, 30 вересня 2021 р., компанія «Байєр» оголосила, що Лаерсіо Бортоліні, Виконавчий директор насіннєвого бізнесу в Бразилії, стане новим керівником Аграрного підрозділу в Україні з 1 жовтня 2021 року.

Франк Хатке, який відповідав за Аграрний підрозділ в Україні протягом останніх трьох років, після більш ніж 30 років трудової діяльності в компанії Bayer, вийшов на пенсію в кінці липня 2021 року.

Лаерсіо Бортоліні, громадянин Бразилії, працює в компанії більш ніж 20 років і з 2016 року очолював насіннєвий бізнес в Бразилії. На цій посаді Лаерсіо сприяв зростанню бізнесу та успішному розвитку команди з насінництва. Пан Бортоліні переїхав до Києва разом із дружиною та двома дітьми.

– Я дуже радий очолити Аграрний підрозділ в Україні, тому що сільське господарство в Україні відіграє таку ж важливу роль як і в Бразилії. Я б хотів зберегти гарні бізнес-показники та надати ще більше інновацій і цифрових рішень українським аграріям, щоб вони вирощували оптимальні та сталі врожаї, – сказав Лаерсіо Бортоліні, новопризначений керівник Аграрного підрозділу в Україні.

Біографія

Лаерсіо Бортоліні закінчив державний університет Понта-Гросса (Бразилія) 1994 року за спеціальністю інженер-агроном. 1997 року Лаерсіо розпочав свою кар’єру як торговий представник у компанії «Байєр». Через декілька років Лаерсіо обійняв свою першу керівну посаду регіонального менеджера та переїхав до Сан-Паулу. 2005 року Лаерсіо перейшов у відділ маркетингу, де займав кілька посад, зокрема, посаду менеджера з вирощування кукурудзи (2005 рік), менеджера з ліцензування сої (2006 рік) і керівника бізнесу з вирощування бавовни (2007 рік). 2014 року Лаерсіо пройшов програму бізнес-адміністрування для керівників (Executive MBA) в Пітсбурзькому університеті. Впродовж останніх кілька років Лаерсіо зосередив свою кар’єру на комерційній сфері, займаючи різні посади, і в підсумку став Виконавчим директором з насіннєвого бізнесу  в Бразилії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram