Пропозиція свинини помітно поступається попиту від переробників

Редакція GrowHow.in.ua   2023-05-25
У третій декаді травня на ринку живих свиней продовжують зростати ціни. Про це GrowHow повідомили аналітики асоціації «Свинарі України».

Результати щотижневого моніторингу асоціації показали, що минулого тижня торги завершилися позитивною ціновою динамікою на ринку живця в усіх регіонах країни. Більшість товарних партій живця цього тижня реалізували в межах вужчого ніж зазвичай цінового коридору 80-81,5 грн/кг. Проте епізодично зустрічалися і вищі ціни.

Ближчі до верхньої позначки діапазону ціни переважно були у західних областях, утім значної міжрегіональної розбіжності цін цього тижня оператори не відзначили, а територіальні середні коливалися в межах 80,25-80,8 грн/кг.

У ході попередніх торгів виробники свинини відзначили підвищену активність з боку заготівельників, а окремі оператори були готові бронювати партії з фіксуванням ціни ще в четвер. При цьому наявна пропозиція помітно поступається попиту з боку переробників, адже цікавість до співпраці проявляли не тільки постійні покупці.

За свідченнями операторів, причиною такого пожвавлення попиту стали як повноцінний початок шашличного сезону із приходом теплих погодних умов, так і потреба м’ясопереробки поповнити запаси м’ясної сировини.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram