Прокуратура передала до АРМА понад 500 га землі на Київщині, що належить громадянам рф

Прокуратура передала в АРМА 49 земельних ділянок, які належать громадянам РФ. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора України.

За клопотанням прокурорів Деснянської окружної прокуратури Києва в управління АРМА передано 49 земельних ділянок у Київській області, які належать громадянам РФ. Загальна площа цієї землі складає понад 500 га.

Слідство встановило, що на території Києва функціонує підприємство, основним видом діяльності якого є надання в оренду земельних ділянок. Кінцевими бенефіціарними власниками цих ділянок є громадяни рф.

Отримуючи прибутки від оренди землі, власники землві перераховували частину коштів на рахунки своїх підприємств, зареєстрованих на території росії та сплачували податки до бюджету країни-агресора. Таким чином вони здійснювали фінансування збройних сил рф та її збройної агресії проти України.

У межах досудового розслідування тривають заходи щодо встановлення інших активів, об’єктів нерухомості, корпоративних прав та майна, що належить безпосередньо або через афілійованих осіб рф та її резидентам.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram