Польські пожежники врятували ріпак на майже пів мільйона доларів

пожежа пожежники fire
Фото: agropolska.pl
Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-20
Польські пожежники врятували 650 тонн ріпаку, вартістю 2 млн злотих (орієнтовно $450 тис). Про це повідомив портал agropolska.pl.

Повідомлення про пожежу на складі ріпаку надійшло до районного штабу державної пожежної охорони м. Піньчув (Свєнтокшиське воєводство). Прибувши на місце, вогнеборці встановили, що горить фосфід алюмінію, який рошташований у різних місцях складу у пластикових ємностях. Речовину використовують як інсектицид і для боротьби з гризунами.

Пожежники спершу погасили ємності вогнегасним порошком у приміщенні, а пізніше винесли їх на вулицю, де погасили залишки загоряння вапном. Після повної ліквідації пожежі зал провітрили та провели вимірювання рівня небезпечних речовин за допомогою мультигазових детекторів. Також тепловізорами перевірили сам ріпак на наявність прихованих вогнів. В обох випадках шкоди чи небезпеки не виявили.

Нагадуємо про важливість дотримання правил пожежної безпеки під час зберігання урожаю. Зокрема, слід подбати, аби на складах були вогнегасники, лопати, сокири, ємності з піском. Також варто суворо контролювати куріння на території чи поблизу складів а виникнення інших можливих джерел вогню.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram