У поліції заявили, що пильно стежитимуть в період збору урожаю за спробами його рейдерського захоплення та запобігатимуть захопленню вирощеного. Про це під час відеоселекторної наради з керівниками поліції превенції територіальних підрозділів заявив заступник голови Нацполіціі і керівник патрульної поліції Олександр Фацевіч. Зокрема, він зауважив, що особливо гострою проблема стає саме влітку.— Наше основне завдання — зробити так, щоб зібрав урожай фермер, який його посадив. Після цього всі господарські суперечки повинні вирішуватися в установленому законом порядку, а саме шляхом звернення до суду. І це буде правильною позицією поліції як органу виконавчої влади, принципової і законною, — зазначив Олександр Фацевіч, передає «Інтерфакс».

При цьому він додав, що фермери можуть укласти договір із поліцією охорони щодо забезпечення охорони сільськогосподарських угідь та об’єктів аграрних підприємств, що певним чином убезпечить їх.— Такий формат співпраці з фермерами, як приватними, так і великими аграріями, дозволить поліцейським своєчасно відреагувати на будь-які незаконні зазіхання рейдерів, — додав Олександр Фацевіч.

За словами заступника голови Нацполіціі, поліція є не в кожному селі і селищі, тому поліція охорони розробить єдину дислокацію сил реагування на виклики при здійсненні охорони. Зокрема у  разі звернення фермерів за викликом в першу чергу прибуде той наряд, який знаходиться поруч. Незалежно від того, чи буде це поліція охорони, групи або наряд патрульної поліції.