Кінець третьої декади грудня початок першої декади січня в Україні характеризувалися відносно теплою для цієї пори року погодою. На більшій частині території країни спостерігалися опади у вигляді дощу та снігу.

Протягом першого тижня нового року середньодобова температура повітря майже на всій території країни перевищувала норму на 1,0-5,50С.

Впродовж останнього тижня опади у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу відзначалися по всій території країни. Кількість їх в середньому становило: в Житомирській області 0,4 мм, в Херсонській 2,2 мм, в Київській 21,6 мм, у Львівській 24,2 мм, в Дніпропетровській області 61 мм (за даними метеостанції, 171% місячної норми).

Сніговий покрив утримується майже на всій території країни. Його висота перебуває в межах від 1 до 24 см; тільки на півдні Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської областей він відсутній.

— Рослини озимих зернових культур в кінці грудня перебували в стані зимового спокою. Критичних температур не відзначалося. В цілому стан посівів впродовж останнього тижня не змінився і оцінюється, в основному, як добрий і задовільний, зазначають аналітики УкрАгроКонсалт.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram