Перше зафрахтоване ООН судно з українською агропродукцією прибуло в Африку

Фото з Фейсбук-сторінки Мінінфраструктури України
Сьогодні, 30 серпня, балкер BRAVE COMMANDER, зафрахтований Всесвітньою продовольчою програмою ООН, прибув до Джибуті. На його борту 23 тис. тонн пшениці, яке після розвантаження доправлять споживачам в Ефіопії. Про це повідомило Міністерство інфраструктури України.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що від моменту підписання «зернової ініціативи» українська сторона розуміла глобальну продовольчу відповідальність перед світом, особливо перед країнами Африки та Азії, що перебувають у стані гуманітарної катастрофи.

Саме тому у тісній співпраці з ООН ми уже відправили два судна з понад 50 тисячами тонн агропродукції для допомоги населенню Ефіопії та Ємену. Ми, зі свого боку, забезпечуємо максимально швидкий та ефективний процес прийому, завантаження та відправлення цих суден. Для нас такі перевезення є беззаперечним пріоритетом. Продовжуємо працювати із Всесвітньою продовольчою програмою ООН над нарощуванням обсягів продовольчої допомоги. Вдячний партнерам за співпрацю, — прокоментував Олександр Кубраков.

Нагадаємо, що сьогодні з порту «Південний» вирушило друге судно, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН. На борту балкера KARTERIA 37,5 тис. тонн пшениці для потреб населення Ємену.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram