Передача ПАТ «Аграрний фонд» у концесію може стати найбільш вигідним варіантом для держави. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в інтерв’ю THEPAGE, повідомляє прес-служба відомства.
— Ми розглядали три моделі – приватизацію, концесію та ліквідацію. І дійшли до висновку, що концесійний договір та передача в управління «Аграрного фонду» були б набагато цікавіші для держави. Та й самій компанії це дало б серйозний імпульс, — зазначив Андрій Радченко.

Він стверджує, що питання приватизації є недоцільним, бо підприємство не має власних виробничих потужностей. Тож продавати фактично нічого: «Аграрний фонд» володіє будівлею, столами, стільцями. А основний його актив – це низка ключових людей і накопичений протягом п’яти років досвід.



— Яким саме може бути формат передачі «Аграрного фонду» в концесію? Менеджмент з новими повноваженнями та гнучкістю, не меншими, ніж у приватному секторі, зобов’язується не тільки генерувати прибуток для інвесторів (у певних пропорціях – Міністерства фінансів та концесіонера), але і підтримувати стабільні ціни на борошняні вироби й забезпечувати аграріїв добривами та кредитами під посівну. Вважаю важливим відзначити, що при передачі в концесію соціальні функції Аграрного фонду, визначені статутом, жодним чином не можуть бути переформатовані, — додав керівник підприємства.

Зазначимо,  ПАТ «Аграрний фонд» є прибутковою компанією протягом чотирьох років поспіль і входить до топ-20 державних компаній за розміром прибутку, обсягом виплачених податків і дивідендів, і топ-100 компаній за розміром виплачених податків.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram