Партнер компанії Väderstad отримав золоту медаль Agritechnica 2022 за системний трактор NeXaT

Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, з гордістю оголошує про кількарічну співпрацю з німецькою компанією NeXaT над новою системою вирощування рослин. 7 грудня NeXaT отримала єдину золоту нагороду від DLG за інноваційний системний трактор, робочою шириною до 24 метрів, який може виконувати всі етапи робочого процесу для фермера на одній платформі та готовий до повної автономності.

Про це повідомляє пресслужба компанії Väderstad.

NeXaT — це універсальний трактор, який виконує всі етапи роботи: від обробітку ґрунту до сівби, захисту рослин та збирання врожаю. Техніка оснащена модульною системою швидкої заміни, яку можна легко встановити та демонтувати для кожного робочого етапу.

Системний трактор NEXAT

Інноваційний системний трактор обладнано кабіною для оператора, що обертається на 270 градусів, яка призначена для моніторингу процесу та дає змогу керувати транспортним засобом на дорозі вручну.

У майбутньому планують використання гідроприводів для живлення, але наразі техніка оснащена двома дизельними двигунами потужністю 545 к.с. (400 кВт) з генераторами. Електрика, створювана генераторами, живить чотири гумові гусениці, які обертаються на 90 градусів для транспортування.

Машина має змінну робочу ширину захвату від 6 до 24 метрів та систему для вирощування культур, що гарантує необмежене використання керованого руху (CTF).

NeXaT забезпечує найбільший потенціал урожайності з максимальним захистом ґрунту та навколишнього середовища. Особливої уваги заслуговує можливість поліпшення якості ґрунту завдяки постійному накопиченню гумусу, зберіганню CO2 (вуглекислого газу) та стійкого захисту цінних земель від ерозії, спричиненої вітром і водою.

– Ми дуже раді цій співпраці та з нетерпінням чекаємо на розвиток технології у найближчі роки, – каже Йорген Даль, віцепрезидент із бізнес-розвитку компанії Väderstad.

Väderstad був партнером під час розробки системи NeXaT. Будучи провідним міжнародним виробником обладнання для обробітку ґрунту та сівби, Väderstad відіграє важливу роль у розробці та адаптації модульних рішень. У майбутньому компанія пропонуватиме свої машини як модуль для нової системи вирощування рослин, який буде обладнаний бункером для насіння NeXaT об’ємом 32 м³ – із місткістю, достатньою для більшості полів, отже посівний матеріал можна буде завантажувати на поворотних смугах. За швидкості завантаження 600 л/с цей процес займатиме всього приблизно хвилину.

Системний трактор NeXaT

Значна частина польових досліджень зразків системного трактора проходила в Україні протягом останніх трьох років в умовах секретності.

Система NeXaT уперше буде представлена ​​міжнародній експертній аудиторії на провідній світовій виставці сільськогосподарських технологій Agritechnica, яка відбудеться з 27 лютого по 5 березня 2022 року.

Довідково:

Компанія NeXaT була заснована 2013 року компанією Kalverkamp Maschinenbau GmbH і займається виключно розробкою, виробництвом і продажем нового системного трактора NeXaT. Отже, молода компанія використовує більш ніж 30-річний досвід Kalverkamp із численними розробками продуктів для провідних міжнародних виробників сільськогосподарської техніки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram