АТ «ОТП Банк» став банк-учасник проекту «Фінансові рішення» від компанії Syngenta взяв участь у презентації нової програми «ЛегкоПосівна» для українських аграріїв. Представлена програма надає сільгоспвиробникам можливість пільгового кредитування від ОТП Банку на придбання насіння та ЗЗР компанії Syngenta. Пропозиція вже доступна і діє для посівної кампанії 2018 року у всіх областях України.

Згідно з повідомленням прес-служби АТ «ОТП Банк», завдяки програмі «ЛегкоПосівна» у сільгоспвиробників з’явиться доступ до більш дешевого фінансування, що дозволить суттєво заощадити час та кошти. Програма пропонує спеціальні умови і пільгові відсоткові ставки кредитування від 9,5% річних у гривні, гнучкий графік погашення кредиту і відсутність комісії за видачу кредиту. Термін кредитування становить до 12 місяців. Таким чином, фермер матиме можливість отримати пільгові умови кредитування від ОТП Банку для придбання насіння та ЗЗР компанії Syngenta за вигіднішими цінами.

—  Наш Банк має значний досвід у фінансуванні сільськогосподарських підприємств, адже ми надаємо широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року. На початку 2017-го ми запустили проект «Агро-фабрика». Ця програма фінансування адаптована до потреб малого та середнього агробізнесу. В процесі роботи над проектом ми виявили основні проблеми аграріїв при співпраці з банками. Всі скаржилися на довгий розгляд кредитного проекту, великий пакет документів та вимогу повного покриття кредиту заставою. В результаті ми вивели унікальну формулу продукту «Швидко + Просто + Без застави». «Агро-фабрика» — це конвеєр із прийняття швидких кредитних рішень за спрощеною процедурою і з лояльним підходом до застави, — розповіла Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес.

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає невеликим господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах. Зокрема, рішення з кредитування приймаються за 1 день, а видачу коштів здійснюють в рекордно короткі для України терміни — до 9 робочих днів. За встановленою процедурою Агро-фабрики ОТП Банк фінансує фермерів з обсягами кредитних лімітів від 2 млн грн до 8 млн грн терміном до 1 року під заставу виключно майбутнього врожаю або фінансової аграрної розписки.