OSTCHEM оголосив нове подорожчання азотних добрив — що буде з цінами?

З 18 листопада українських аграріїв очікує чергове подорожчання азотних добрив. Компанія OSTCHEM оголосила про підвищення рекомендованих цін на свою продукцію, про це пише Infoindustria.

Попередні ціни протрималися трохи більше тижня — зростання котирувань на світових ринках швидко змінило ситуацію і всередині країни.

Нові ціни на азотні добрива з 18 листопада зростуть у середньому на 200 грн/т, і становитимуть:

  • Аміачна селітра — 22 200–22 700 грн/т з доставкою
    (у західних областях — дешевше на 500 грн/т)
  • Карбамід — 27 400 грн/т з доставкою
  • КАС-32 — 21 200–21 700 грн/т з доставкою
    (у західних областях — мінус 500 грн/т)

Виробник також повідомляє про можливість знижок залежно від обсягів закупівлі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram