ООН призупинила допомогу в низці регіонів України через скорочення фінансування США

Організація Об’єднаних Націй (ООН) призупинила надання фінансової допомоги в деяких регіонах України через скорочення підтримки з боку США. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час брифінгу 28 лютого, передає «Укрінформ».

— Агентства ООН та багато гуманітарних неурядових організацій отримали інформацію про значне скорочення фінансування з боку США. Наслідки цього будуть катастрофічними для вразливих людей у всьому світі. В Україні програми прямих виплат постраждалим, які у 2024 році охопили мільйон осіб, були призупинені у ключових регіонах, — зазначив Гутерреш.

За його словами, скорочення фінансування програм гуманітарної допомоги в Україні та інших країнах світу може зробити світ менш безпечним і менш стабільним.

— Я сподіваюся, що ці рішення будуть переглянуті. Це звернення також стосується інших країн, які оголосили про скорочення гуманітарної допомоги, — додав генсек ООН.

Гутерреш наголосив, що ООН і надалі намагатиметься підтримувати людей, які потребують невідкладної допомоги, а також розширюватиме коло міжнародних донорів, готових підтримати гуманітарні ініціативи.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram