Новий самохідний обприскувач Pantera 4504-HW — ідеальне рішення для захисту високих рослин

Новий самохідний обприскувач Pantera 4504-HW працює одночасно з вищим кліренсом та більшою шириною колії, при цьому зберігаючи неймовірну стійкість в роботі та комфорт управління для оператора.

Самохідний обприскувач Pantera з новим шасі HW дозволяє проводити гнучке, гідравлічне регулювання кліренсу та ширини колії.

Максимальна гнучкість

При ширині колії

 • від 2,25 м до 3 м і кліренсі 1,25 м
 • або 2,45 м до 3,2 м (максимально 3,3 м) та кліренсі 1,7 м

самохідний обприскувач Pantera-HW може працювати особливо універсально.

При цьому, незважаючи на те, що центр тяжкості розміщений вище, Pantera 4504-HW зберігає високу стійкість та одночасно гнучкість для застосування на різних культурах та у різних міжряддях. Такі технічні особливості значно розширюють можливості захисту рослин.

Більше захисту для машини та рослин

Для ще більшого, оптимального захисту сільськогосподарських рослин, поряд із серійними кожухами двигунів коліс та зубчастих передач, стеблевідділювачами та нижнім захистом, AMAZONE пропонує три варіанти спеціального оснащення для Pantera-HW.

Щадний пакет для соняшнику SunflowerKit

Пакет для соняшнику SunflowerKit спеціально розроблений для самохідних обприскувачів Pantera-HW, для проведення бережливого захисту та внесення добрив по високих рослинах. Цей пакет складається зі стеблевідділювачів, корпусів коліс та плівкового тунелю. Стеблевідділювачі забезпечують перед колесами точне розведення культур по рядках. Завдяки спеціальній формі плівкового тунелю та гнучкості плівки, рослини дбайливо та безперешкодно прослизають під машиною.

Ще можливість працювати ще вище з модулем підйому

З опційним модулем підйому 700 штангу Super-L2 можна підняти додатково ще на 70 см. З урахуванням цього модуля підйому висота обприскування Pantera-HW від нижнього краю форсунки становить 3,85 м.

Переваги:

 • Підйомні циліндри, що встановлені похило, забезпечують високу стійкість.
 • Велика ширина колії у поєднанні з високим кліренсом гарантує максимальну гнучкість.
 • Великий кліренс під машиною
 • З модулем підйому висота обприскування становить 3,85 м

SmartCenter з Comfort-пакетом plus для найвищого комфорту

Особливо комфортним є керування за допомогою пакету Comfort-plus. Замість кранів керування, термінал TwinTerminal 7.0 із сенсорним дисплеєм робить керування машиною зручнішим та легшим у багато разів. Управління циркуляцією розчину здійснюється виключно через сенсорний дисплей термінала управління, який працює бездоганно навіть, якщо користуватись ним у рукавичках. Користувач вибирає лише необхідну функцію, і обприскувач налаштовується автоматично!

На вінчестері можна встановити два індивідуальні профілі заповнення для різних користувачів або завдань. Для заповнення потрібно лише під’єднати шланг, і машина автоматично заповнює бак для розчину та бак для чистої води до необхідного рівня заповнення. Користувач може опційно вибрати паузу, що індивідуально налаштовується, для заповнення бака для розчину.

Автоматичне та самостійне очищення

Можливе повне автоматичне очищення обприскувача разом із промивним баком. Для цього обприскувач Pantera з пакетом Comfort-plus оснащений такими програмами очищення: інтенсивне очищення, швидке очищення та промивання штанги. Крім того, після кожного заповнення можливе самостійне очищення бака для промивання.

Високопродуктивна помпа для чистої води

Пакет Comfort-plus включає помпу для чистої води продуктивністю 160 л/хв. За допомогою цієї помпи можна при заповненні через напірний шланг наповнити промивний бак чистою водою з бака для чистої води. З помпою для чистої води можна паралельно заповнити бак для чистої води та бак для розчину через патрубок, що всмоктує. Додаткова помпа для чистої води дозволяє реалізувати швидке очищення самохідного обприскувача Pantera.

    Переваги:

 • Просте управління: ви обираєте функцію і Pantera автоматично налаштує все сама
 • Максимальний комфорт: автоматичне заповнення та автоматична зупинка при всмоктувальному та напірному заповненні
 • Максимальна безпека: автоматичне очищення всієї машини разом із промивним баком
 • Максимальна продуктивність: автоматичне швидке заповнення через інжектор після промивання
 • Автодинамічне налаштування мішалки

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram