«НІБУЛОН» вирішує виклики сьогодення і готується до можливостей майбутнього — новий гендиректор

П’ять років, що передували 24 лютому 2022 року, були найуспішнішими в історії компанії «НІБУЛОН». Про це заявив новий гендиректор НІБУЛОНу Андрій Вадатурський у своєму зверненні.

Він зазначив, що зараз 20% активів компанії перебувають під тимчасовою окупацією. Обсяги експорту компанії різко впали, а транспортні витрати для аграріів зросли в десять разів. Попри це, загартованість численними викликами дозволила компанії продемонструвати стійкість з початком повномасштабної війни.

Андрій Вадатурський, генеральний директор компанії “НІБУЛОН”

— Я змінив свого батька на посаді генерального директора компанії «НІБУЛОН» після його трагічної смерті разом із моєю матір’ю 31 липня поточного року. Війна не лише позбавила компанію її засновника, але також серйозно порушила її роботу та виконання основних завдань. Постраждало все наше виробництво, логістика та експортні можливості, — розповів Андрій Вадатурський.

 

Водночас він повідомив, що компанія закінчила перший етап будівництва нового терміналу компанії в Ізмаїлі Одеської області. Це допоможе пом’якшити збій використання встановлених експортних маршрутів.

— Ці та інші нещодавні інвестиції компанії «НІБУЛОН» допоможуть зберегти наші позиції на ринку та забезпечать стабільність нашого бізнесу і незалежність від тимчасового зернового коридору через Одесу, — додав гендиректор НІБУЛОНу.

Він зазначив, що НІБУЛОН зосереджений на вирішенні викликів сьогодення і паралельно готується до можливостей майбутнього. Зокрема, до управлінської команди залучили міжнародну консультативну раду і запроваджують нові процедури корпоративного управління відповідно до найкращих міжнародних практик.

— У своєму останньому «Зверненні власника» мій покійний батько Олексій Вадатурський написав: «Чим більше ти хочеш зробити для своєї країни, тим складнішими стають виклики. Чим більше ти хочеш віддати, тим більше сил маєш витратити». Ці слова особливо актуальні сьогодні. Мій батько був титаном вітчизняного аграрного сектору, справжнім Героєм України. Його вплив і відданість Україні та компанії «НІБУЛОН» є джерелом натхнення для всіх нас. Компанія «НІБУЛОН» символізує його стійкість та стійкість України, адже його девізом було «ніколи не здавайся!», — Андрій Вадатурський.

Своєю місією новий гендиректор вважає працювати так, щоб протягом наступних років компанія «НІБУЛОН» залишалася сильною і здоровою на благо українського суспільства і аграріїв.

Діяльність НІБУЛОНу охоплює чотирнадцять областей України. НІБУЛОН власником і оператором сучасного флоту з понад 80 суден. Компанія має торгівельні відносини з 75 країнами світу і однією з найбільших роботодавець України. Андраі Вадатурський заначив, що збереження робочих місць та заробітних плат залишається його пріоритетом.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram