«НІБУЛОН» прозвітував про цьогорічну весняну посівну

Редакція GrowHow.in.ua   2023-05-24
“Нібулон” завершив весняну посівну. Як повідомила GrowHow пресслужба компанії, попри пізній початок робіт через дощі, вдалося дотриматися термінів і завершити кампанію в усіх регіонах за три тижні.

У поточному сезоні компанія зменшила посівні площі кукурудзи порівняно з попередніми роками. Таке рішення ухвалили через економічні очікування й розрахунки. На їх основі вирішили сконцентрувати зусилля на олійних культурах: соняшнику, сої, ріпаку.

На полях холдингу загалом посіяли майже 19,5 тисяч гектарів соняшнику, 5,8 тисячі гектарів кукурудзи та близько 3,5 тисяч гектарів сої. В компанії зазначили, що також не полишають проєкт з вирощування пшениці з огляду на потребу ринку в зерні високої якості.

— Навіть зараз, під час війни, ми інвестуємо в найкращий насіннєвий матеріал і покращуємо елементи технології задля поліпшення результату. Так, цього року шляхом введення нових препаратів та додаткових обробок проти хвороб було внесено коригування до схем хімічного захисту рослин, сплановано та виконано прикореневі та позакореневі підживлення культур, — зазначили у пресслужбі “Нібулону”.

Разом із посівною кампанією проводили догляд за озимими культурами, здійснювали хімічну обробку засобами захисту зернових на загальній площі близько 17 тисяч гектарів, вносили ґрунтові гербіциди на площі понад 22 тисячі гектарів.

В компанії зауважили, що порівняно з минулим сезоном, терміни посівної цьогоріч дещо змістилися, проте все ж вона відбулася швидше, ніж торік, коли на фоні польових робіт поблизу окремих філій, зокрема в Миколаївській області та на Сумщині, тривали активні бойові дії.

Наступний місяць “Нібулон” присвятить догляду за посівами та підготовці до збиральної кампанії, яка розпочнеться вже у третій декаді червня. На часі й початок кормозбиральної кампанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram