Компанія New Holland Agriculture презентувала європейській галузевій пресі новий флагманський трактор T7 Heavy Duty (HD). Під час віртуального заходу під назвою «Intelligent farming. All Ways» компанія розкрила своє бачення сільського господарства 4.0 та розповіла про своє прагнення зробити переваги технологій розумного землеробства доступними для всіх аграріїв.

Новий T7 HD зберігає високу продуктивність, надзвичайну маневреність та неперевершену універсальність, які завжди були фірмовими рисами цього трактора, і забезпечує максимальну зручність роботи – завдяки новій кабіні Horizon Ultra та функціям розумного землеробства нового покоління PLM Intelligence. Він ідеально підходить для підрядників, які мають одночасно виконувати кілька різних типів польових і транспортних робіт і прагнуть підвищити рівень комфорту, ефективності та продуктивності своєї праці.

Трактор New Holland T7 Heavy Duty

– Ми запитали наших клієнтів, чого вони очікують від свого майбутнього трактора, і розробили T7 HD нового покоління на основі їхніх вимог і потреб, тому ця машина містить в собі все, про що вони мріяли, – розповідає Шон Леннон, Віце-президент New Holland Agriculture в Європі. – Ми спроєктували абсолютно нову кабіну Horizon Ultra, щоб забезпечити найкращі умови роботи: простору, комфортну, з високоякісним оздобленням і найтихішу на ринку. До того ж, PLM Intelligence наступного покоління спрощує доступ до наших рішень у сфері розумного землеробства, збільшуючи ефективність і прибутковість агробізнесу.

Трактор New Holland T7 Heavy Duty

T7 HD: для клієнтів, які очікують більшого – більше комфорту, простору, можливостей підключення

Кабіна Horizon Ultra була повністю перероблена, щоб відповідати найвибагливішим очікуванням клієнтів.

– Зовні може здатися, що T7 HD не змінився, він має такі самі компактні розміри та стильний зовнішній вигляд, – пояснює Оскар Барончеллі, Голова всесвітнього підрозділу менеджменту тракторів New Holland Agriculture, – але всередині він абсолютно новий: від попередньої моделі він успадкував всього 2% компонентів! Він має більше ресурсів зв’язку та підключення, ніж будь-коли раніше, а його кабіна є найтихішою в галузі – всього 66 дБА – це новий рекорд. Ми вважаємо, що ця техніка змінить враження та досвід наших клієнтів від роботи в полі.

Трактор New Holland T7 Heavy Duty

T7 HD зберігає «фамільні риси» лінійки T7, водночас пропонує просторе робоче середовище. Кабіна була подовжена, щоб звільнити місце для пасажира, а площа підлоги була збільшена. Клієнти гідно оцінять кількість місця, відведеного для зберігання речей: 30-літровий відсік для зберігання за сидінням, у якому зручно розмістяться будь-які особисті речі оператора; охолоджуваний відсік об’ємом 12 літрів; закритий ящик за пасажирським сидінням з USB-зарядкою та розеткою для підключення до мережі; відкриті лотки для зберігання з правого боку кабіни та кошик-сітка для зберігання в лицьовій панелі даху.

Додатково покращено огляд у напрямку вперед і вниз до задньої навіски й агрегатованого обладнання, а камери забезпечують постійне спостереження за зоною навколо трактора.

Трактор New Holland T7 Heavy Duty

Новий пакет робочого освітлення із 24 світлодіодних ліхтарів гарантує ідеальну видимість навколо трактора й агрегатованого обладнання в нічний час.

Трактор New Holland T7 Heavy Duty

Простора кабіна забезпечує надзвичайно комфортне робоче середовище з чистими, неперевантаженими поверхнями та інтуїтивно зрозумілим управлінням за допомогою ергономічно розташованих приладів і пристроїв керування на новому підлокітнику SideWinder Ultra та зручного в користуванні 12-дюймового дисплею IntelliView. Елементи управління можна налаштувати відповідно до переваг оператора, а глибина та простота налаштувань не мають аналогів. Уперше в галузі дисплей CentreView розташовано в центрі кермового колеса, що забезпечує безперешкодний огляд.

Трактор New Holland T7 Heavy Duty

Нова найкраща в своєму класі система автоматичного зонального клімат-контролю має на 35% більшу потужність, ніж попередня модель, і легко підтримує комфортну температуру в будь-яку пору року. Першокласне сидіння Auto Comfort оснащене бічною підвіскою і системою клімат-контролю, яка відводить вологу в спекотні дні або зігріває холодним ранком.

Удосконалені ресурси та засоби зв’язку кабіни Horizon Ultra дозволяють клієнтам без зусиль перенести своє цифрове життя на борт, оскільки їхній мобільний пристрій автоматично підключається до монітора, а керувати ним можна за допомогою кнопки на підлокітнику.

PLM Intelligence: рух у напрямку сільського господарства 4.0

T7 HD представляє нове покоління PLM Intelligence, яке є кроком уперед у втіленні стратегії точного землеробства New Holland – Precision Land Management.

NB: Це перехід від традиційних методів ведення сільського господарства до сільського господарства 4.0, де точне сільське господарство, оснащене всіма ресурсами зв’язку та підключення, допомагає фермерам заздалегідь планувати всі операції, управляти в реальному часі робочими параметрами та продуктивністю кожної машини і досягати максимальної точності та ефективності.

PLM Intelligence наступного покоління – це нова електронна архітектура, яку виробник використовуватиме в усьому обладнанні New Holland наступного покоління, щоб клієнти могли використовувати одну й ту саму логіку, переключаючись між різними машинами, і без зусиль отримувати доступ до даних для ще більш ефективної роботи. Це частина стратегії New Holland з інтеграції цифрових технологій для створення розумного і взаємопов’язаного землеробства зі зручними у використанні рішеннями, які зроблять сільське господарство ще більш раціональним і продуктивним:

  • традиційні додатки для точного землеробства, покликані полегшити життя оператора та водночас оптимізувати врожайність і виробничі витрати;
  • рішення, які базуються на засобах зв’язку та моніторингу, націлені на підвищення продуктивності машини;
  • хмарні рішення, засновані на аналізі та плануванні даних, для спрощення прийняття управлінських рішень.

За допомогою програми MyNewHolland клієнти можуть зареєструвати свою машину й отримати технічну інформацію про неї, а також отримати доступ до порталу MyPLMConnect, звідки вони зможуть управляти своїм парком техніки і даними господарства в єдиному середовищі. Система MyPLMConnect дає змогу отримувати динамічну інформацію в реальному часі від окремих машин, що працюють в полі, і аналізувати дані для прийняття обґрунтованих рішень.

New Holland також представляє новий приймач PLM Cygnus, який є ключовим елементом комплексної архітектури автоматичної навігації на тракторах компанії, оснащених PLM Intelligence. Приймач гарантує встановлення точного місцезнаходження, враховує мінливість рельєфу місцевості та допомагає дуже швидко визначати навігаційні лінії, забезпечуючи точну і надійну автоматичну навігацію. Окрім високоточних сигналів корекції RTK, поширюваних через фірмову мережу PLM RTK+, цей приймач також підтримує супутникові джерела даних корекції New Holland.

Трактор New Holland T7 Heavy Duty

Розширені можливості підключення та зв’язку New Holland також допомагають клієнтам мінімізувати час простою. До машини підключені аграрії та дилери, які можуть відстежувати місцезнаходження і стан зареєстрованих підключених одиниць техніки. Вони можуть проводити віддалену діагностику за допомогою інструменту New Holland Remote Assistance, а також підтримувати оператора в кабіні за допомогою функції IntelliView Connect, яка дозволяє ділитися зображенням екрану. Машина також підключена до диспетчерської New Holland, яка попереджає дилера про коди помилок, пропонує рішення та навіть здатна запобігти виникненню несправностей.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram