Насіння та добрива — відповідно до потреби

Сівалка точного висіву Tempo L 16-24 зі системою централізованого завантаження насіння та добрив Central Fill
Компанія Väderstad, один зі світових лідерів серед виробників ґрунтообробної та посівної техніки, представляє нову сівалку точного висіву Tempo L 16-24 зі системою централізованого завантаження насіння та добрив Central Fill.

Продуктивність відомої сівалки, яка встановила декілька світових рекордів, відтепер збільшується завдяки зменшенню часу, потрібного для її завантаження. Адже, як стверджують у компанії, зі системою централізованого завантаження вимушені простої агрегата на завантаження насіння та мінеральних добрив – мінімальні.

Великий бункер об’ємом 7200 л (5000 л — для сухих мінеральних добрив і 2200 л — для насіння), яким оснащені ці сівалки, є одним із найбільших у цьому сегменті сівалок точного висіву. Великі горловини для завантаження насіння та мінеральних добрив дають змогу оптимізувати процес завантаження потрібним висівним матеріалом. За використання мішків типу «біг-бег» (для насіння та добрив) і спеціалізованого навантажувача час завантаження сівалки становить не більше ніж 10-15 хв.

Дозування мінеральних добрив відбувається за допомогою восьми висівних пристроїв Fenix III. Продуктивність висівної системи: до 350 кг/га за робочої швидкості 15 км/год.

Це просте технічне рішення дає змогу контролювати процес дозування мінеральних добрив у восьми окремих секціях та безступеневої зміни їхньої норми по всій ширині захвату сівалки. Тож віднині точний розподіл мінеральних добрив за технологічними картами, робота сівалки без перекриттів на полях складної форми, висока продуктивність сівби й точність розподілення  висівного матеріалу – не проблема.

Як і в решти сівалок Tempo, інтелектуальним мозковим центром Tempo L 16-24 є унікальна система дозування насіння — Gilstring Seed Meter, яка гарантує незрівнянну точність на найвищих швидкостях сівби. Ця система повністю контролює переміщення насіння: від процесу дозування до розміщення його в ґрунт. Завдяки цьому ні вібрації під час руху сівалки, ні схили поверхні поля не впливають на точність дозування насіння.

Подавання насіння до висівних секцій з центрального бункера відбувається за допомогою тиску повітря. Проте, зверніть увагу, що система не має центрального пристрою, який дозує насіння. Натомість кожна висівна секція миттєво забезпечується потрібною кількістю насіння високоточних висівних пристроїв. Суть його роботи така: на кожній висівній секції над системою дозування насіння розташовано спеціальний накопичувач, який працює як мінібункер об’ємом 1 л для насіння. Коли накопичувач заповнений насінням, повітряний потік у системі подавання зупиняється й насіння до цієї висівної секції не подається. Коли рівень насіння в накопичувачі знижується, повітряний потік у каналі відновлюється й центральна система продовжує подавати насіння до цього накопичувача. Це означає, що кожна висівна секція буде заповнюватися насінням відповідно до потреби.

Сівалка точного висіву Tempo L 16-24 зі системою централізованого завантаження насіння та добрив Central Fill

Читайте також: Väderstad пропонує рішення для сівалок, що забезпечує оптимальне розміщення насіння

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram