На українських полях розпочав роботу перший трактор Case IH оновленої серії Optum AFS Connect

Перший в Україні трактор Case IH з оновленої серії Optum AFS Connect, потужністю 300 кінських сил, розпочав роботу на ланах Закарпатської області. Трактор поставлений у комплектації Professional компанією TITAN MACHINERY UKRAINE, яка є офіційним дилером техніки Case IH. Ця комплектація має всі потрібні інструменти для роботи зі системами точного землеробства та має розширені можливості, що дають змогу значно оптимізувати витрати та заощадити ресурси.

Трактор Case IH Optum AFS Connect доступний у трьох варіантах потужності: 250, 271 та 300 кінських сил, та двох комплектаціях – ADVANCED та PROFESSIONAL. Обидві комплектації отримали оновлену кабіну DELUXE з підвищеним рівнем комфорту та весь набір інструментів, щоб працювати з вищою продуктивністю в світі сучасних технологій та повною інтеграцією в Advanced Farming Systems (AFS).

Чим особливий цей трактор?

  • Новий підлокітник Multicontroller: легко програмується та дає змогу працювати з максимальною продуктивністю. Має подібні функціональні можливості з тракторами серій Magnum та Steiger.
  • Монітор AFS Pro 1200, з чіткою структурою моніторингу і налаштування трактора, чотирма відеовходами і можливістю підключення бездротової камери на навісному обладнанні.
  • Приймач AFS VectorPro, що забезпечує надійне позиціонування для кращої в своєму класі продуктивності.
  • Система автоматичного водіння AccuGuide та AFS AccuTurn Pro, що запобігають дублюванню, зменшують втомлюваність оператора та пришвидшують розвороти на краю поля.
  • Новий модуль обробки та підключення (P&CM), що забезпечує віддалену сервісну підтримку, віддалений перегляд дисплея та бездротове оновлення програмного забезпечення.
  • Телематика AFS ConnectTM, що дає змогу онлайн відстежувати параметри роботи.
  • Оновлена трансмісія CVXDrive™, що працює в єдиній системі з двигуном та завдяки APM (Auto Power Management) – працюють в оптимальному режимі, зменшуючи витрату пального.

Трактор має підвищений рівень безпеки, оскільки оснащений запатентованою системою стабілізації під час руху з причепом. Як доводить практика, навіть недосвідчені оператори швидко опановують трактор, а хибні налаштування легко виправляються дистанційно за допомоги віддаленої сервісної підтримки, яку здійснює компанія «Тайтен Машинері Україна».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram