Кінець другої і початок третьої декади листопада характеризувалися порівняно холодною погодою з опадами різної інтенсивності і кількості. Середньодобова температура повітря протягом звітного тижня в західних областях виявилася близькою до норми, на решті території країни на 1-40С нижче норми. У найхолодніші ночі мінімальна температура повітря знижувалася до мінус 3-90С, в східних і північних областях до 8-120С морозу.Утворився сніговий покрив, який зберігся, але в південних областях він зійшов з дощами, інформує УкрАгроКонсалт.

Наприкінці другої декади листопада промерзання ґрунту становило від 1 до 15 см, в Сумській, місцями в Луганській, Полтавській та Київській областях до 16-22 см. У південній половині країни ґрунт був розмерзлим.

В цілому, впродовж останнього тижня загрозливих агрометеорологічних явищ, які могли б негативно вплинути на стан озимих зернових культур, не виникало, а стан рослин на більшості посівних площ країни оцінюється як добрий та задовільний.

Стан ріпаку озимого в діапазоні від хорошого до задовільного. На окремих полях пізніх строків сівби посіви у незадовільному стані.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram