СОК «Родинний Добробут» в селі Великі Гуляки Фастівського району на Київщині в лютому запустив у роботу сучасний тепличний комплекс площею 5000 м² з вирощування помідорів, баклажанів, солодкого перцю та огірків та зелені. Про це повідомляє AgroTimes.Тепличний комплекс складається з 10 плівкових теплиць, кожна площею 500 м². Каркас споруд побудований з металопрофілю, має подвійне плівкове накриття, водяний обігрів та світлодіодне освічування рослин.

— Зараз, коли збільшили площу закритого ґрунту, ми будемо вирощувати в кожній теплиці дві культури, одна буде основна, інша — додаткова. На основну культуру: томат, баклажан, солодкий перець, огірки відведемо близько 350 або 400 м². У міжряддях основної культури, підсіємо або підсадимо низькорослу зелень, — розповів голова кооперативу Антон Дундій.

Нагадаємо, компанія Wholesum яка вирощує органічні овочі в теплицях та у відкритому ґрунті США та Мексики, представила на ринок лінійку томатів Heirloom різноманітних кольорів, смаків та подовженим терміном зберігання.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram