У Харківській області у суботу, 8 вересня, близько 30 невідомих хлопців спортивної статури у камуфляжній формі заїхали на територію елеватора, що належить ФГ «Строгого О.Ф.» у Зміївському районі, заблокували вхід та вихід та почали навантажувати свої автомобілі соняшником з елеватора та намагатись вивезти його в невідомому напрямку. Власник господарства Олександр Строгий виявився заблокованим на території елеватора, у той час як керівника Дениса Строгого на територію не пускали.

Напередодні подій у державному реєстрі були змінені чинний власник та назва господарства «Строгого О.Ф.». Так, на підставі підробних документів про перехід права власності на корпоративні права нотаріус Олександр Драгін вніс зміни до державного реєстру, відповідно до яких господарство тепер називається ФГ «Слобожанські лани», а його власницею є Олена Маруняк. Тобто відповідно до підроблених документів, Олександр Строгий передав їй свою частку, чого в дійсності не відбулось. При цьому Денис Строгий наголошує, що не знайомий із ніякою Оленою Маруняк і раніше жодних конфліктних ситуацій у нього не виникало.Чи було відкрите кримінальне провадження у справі, досі достеменно невідомо. Справжньому власнику ФГ «Строгого О.Ф.» необхідно проконтролювати, щоб кримінальне провадження було зареєстровано. Також необхідно звернутись до слідчого судді, щоб на на майно ФГ «Строгого О.Ф.» було накладено арешт та припинено будь-які реєстраційні дії щодо господарства, аби не допустити перепродажу, відчуження майна і нарощування боргів.

У понеділок голова ФГ «Строгого О.Ф.» Олександр Строгий направив офіційне звернення на ім’я міністра юстиції України Павла Петренка із закликом якнайшвидше зупинити рейдерське захоплення його господарства, повідомляє прес-служба ВАР.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram