Місткий бункер сівалки Spirit є запорукою високої продуктивності

Доведено, що довготривале завантаження посівних комплексів є головною причиною зниження змінної продуктивності цих агрегатів. Вибираючи надійного та продуктивного помічника, особливу увагу варто приділяти місткості бункерів для насіння та добрив та способам їхнього завантаження.

Посівні комплекси Spirit від компанії Väderstad — це універсальні агрегати, які дають змогу досягати високої точності й продуктивності під час висіву різноманітних зернових культур. Посівні комплекси Spirit виробник випускає у варіантах із робочою шириною 3, 4, 6, 8 або 9 м. У цьому посівному агрегаті втілено інноваційні рішення, які підвищують точність і спрощують виконання робіт у господарстві.

Компанія пропонує машини як із можливістю висівання насіння з одночасним внесенням мінеральних добрив, так і без них. Обидва варіанти сівалок уже широко популярні серед українських аграріїв. Утім переваги вони віддають усе ж таки машинам із можливістю внесення мінеральних добрив одночасно зі сівбою.

Найменшу машину Spirit 400 C/S (літера С говорить про можливість сівалки вносити мінеральні добрива), яка може вносити мінеральні добрива одночасно із висіванням, оснащено бункером об’ємом чотири тисячі літрів, що дає змогу довше працювати у полі, а не простоювати на його краях. До того ж, завдяки великому завантажувальному отвору з брезентовим накриттям, бункер дуже легко наповнювати, наприклад, за допомогою мішків типу біг-бег. На цьому економія часу доволі відчутна!

Найбільші моделі посівних комплексів Spirit 600-900C, які висівають насіння із одночасним внесенням добрив, оснащені містким бункером — об’ємом 5 тис. л, який має великий отвір для завантаження насіння та добрив.

У цих посівних комплексах секції насіння та мінеральних добрив відділені одна від одної рухомою перегородкою, що, за потреби, дає змогу безступенево змінювати об’єми, досягаючи ще більше змінної продуктивності.

Більше про зернову сівалку Spirit 600-900C – за посиланням на вебсайті: https://www.vaderstad.com/ua/sivba/sivalky-spirit/spirit-c/

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram