Мінагрополітики оцінює корупційні ризики у своїй діяльності

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-14
Мінагрополітики оцінює корупційні ризики у своїй діяльності. Для цього створили окрему робочу групу, до якої долучені й представники громадськості. Про це GrowHow повідомила пресслужба відомства.

Таку оцінку проводять у рамках підготовки антикорупційної програми Міністерства відповідно до Державної антикорупційної програми (ДАП) на 2023–2025 роки. За словами міністра агрополітики Миколи Сольського, низка заходів у ДАП спрямована на зменшення рівня корупції та забезпечення доброчесності, зокрема, й у сфері земельних відносин.

— На сьогодні кожне українське міністерство та відомство фокусується на продовженні реформи антикорупційного комплаєнсу, і Мінагрополітики не є винятком. Тому ми всередині Міністерства робимо акцент на ще більш посиленій співпраці з громадським сектором у напрямі антикорупційної діяльності. Це запорука існування сильного громадянського суспільства і процвітання держави, — зазначив Микола Сольський.

Міністр додав, що інститут уповноважених осіб має повною мірою реалізовувати свій потенціал із запобігання та виявлення корупції.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram