Львівщина розпочала жнива

На Львівщині стартувала жнивна кампанія 2022 року. Цьогоріч — на 5 днів швидше ніж у минулому році, адже погода сприяє початку жнив. Про це повідомила пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Обмолочуватимуть зернові культури із загальної площі 328,1 тис.га. Більшість — 204,2 тис. га — це площа, яку обробляють сільськогосподарські підприємства. З решти 123,9 тис. га збиратимуть урожай господарства населення.

— Ми розпочали жнива, які цьогоріч мають надвагоме значення не тільки для області, а й для країни вцілому через запровадження воєнного стану та будуть непростими для усіх аграріїв. Дотримання оптимальних термінів при збиранні врожаю зернових культур є дуже важливим фактором для збереження вирощеного врожаю, недопущення втрат зерна та його якості, — зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Жнива аграрії Львівщини розпочали традиційно зі збирання озимого ячменю, адже він першим дозріває серед зернових колосових культур. Вже намолотили 3,5 тис. тонн зерна, урожайність 54,7 ц/га.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram