Ліцензію на поводження з небезпечними відходами тепер можна отримати онлайн

Отримати ліцензію на поводження з небезпечними відходами відтепер можна онлайн. Відповідний сервіс вже доступний бізнесу на національній онлайн платформі «ЕкоСистема». Про це повідомила пресслужба Міндовкілля.

За словами Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслана Стрільця, цей сервіс стане частиною загальнонаціональної інформаційної системи управління відходами, створення якої передбачено нещодавно прийнятим рамковим законом «Про управління відходами». Міністерство вже працює над розробленням такої системи. Вона дасть змогу державі контролювати повний життєвий цикл кожної тонни відходів від її утворення, маршруту перевезення до переробки.

Можливість онлайн оформити ліцензію на поводження з небезпечними відходами означає, що підприємствам більше не потрібно чекати, поки документи дійдуть поштою до Міндовкілля та будуть зареєстровані. При наявності відсканових файлів та ЕЦП, їх можна надіслати навіть з телефону. Автоматизовані підказки не дозволять допустити технічних помилок, — зазначив Руслан Стрілець.

Серед переваг нового сервісу Міністр відзначив також прозорість роботи.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram