Компанія LEMKEN впровадила детальні удосконалення в свою випробувану практикою сівалку точного висіву Azurit. Нова версія Azurit 10 надійде в продаж у вересні. Вона має низку переваг, як порівняти з попередньою моделлю – тепер можна сіяти сою, соняшник і вносити мікрогранулят.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

На додаток до добре відомих 4-, 6- і 8-рядних модифікацій зі шириною міжряддя від 70 до 80 см, нову Azurit тепер виробник пропонує в 6- і 12-рядній версії з міжряддям 50 см. На сошники додано формувач борозни, що підвищує якість укладання насіння. Конструкція укладальної труби була перероблена, і тепер труба оснащена впускною насадкою, яку можна змінювати в разі зносу. Наступного сезону спектр застосування Azurit 10 доповнять традиційні культури – соя і соняшник.

Ще одна нова функція – автоматичне розділення насіння кукурудзи – контролює і регулює якість розділення. Цією функцією можна дооснастити і старіші машини.

Нова система контролю добрив на Azurit 10 автоматично сигналізує механізаторові про засмічення окремих сошників для добрив.

LEMKEN Azurit 10 з розподільником мікрогранул MicroHub

Додаткова перевага Azurit 10 – розподільник MicroHub 5, який можна використовувати для внесення мікрогранулята в безпосередній близькості від посівного матеріалу. Водорозчинні поживні речовини з мікрогранулята швидко надходять до рослин, що зазвичай сприяє особливо доброму розвитку рослин на ранніх стадіях росту і надзвичайно важливо в холодну та суху весну. Невелика кількість мікрогранулята дає змогу добре задовольняти перші потреби рослин у поживних речовинах.

– Розробляючи MicroHub 5, компанія LEMKEN свідомо приділила особливу увагу ефективності добрив, з огляду на зростання актуальності цієї теми. Ми пропонуємо цю опцію для сівалки Azurit до 8-рядної версії, і не тільки для нової моделі. Залежно від року випуску попередньої моделі Azurit 9, є відповідні комплекти для дооснащення, – повідомляють у компанії.

Управління здійснюється через бортовий термінал Azurit. Модуль MicroHub вміщує 200 літрів добрив. Діапазон об’єму внесення становить від 1 до 40 кілограмів на гектар. Дозатор має електропривод, що за допомогою стиснутого повітря транспортує гранулят до насіннєвої борозни. – Точніше і бути не може! – завляють у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram