LEMKEN створює комбінацію просапної машини та бункера для внесення ЗЗР

Просапна машина Steketee EC Weeder для механічного знищення бур'янів між рядами з переднім бункером SprayHub для одночасного обприскування гербіцидом у рядах
Механічне знищення бур’янів між рядами з одночасним обприскуванням у ряду дає змогу суттєво скоротити норму витрати гербіцидів для просапних культур. Компанія LEMKEN розширює свою лінійку техніки Steketee переднім бункером SprayHub. До навішеної ззаду трактора просапної машини він підключається через програму SprayKit.

Це одне із рішень, які презентувала компанія LEMKEN під час Blue Innovation Day–2021.

Комбінація двох операцій – прополювання у міжряддях та обприскування, що здійснюється лише концентровано по рядах, дає змогу заощадити від 40 до 60% засобів захисту рослин. Цей спосіб цікавий і з погляду збільшення ефективності роботи, адже прополювання та обприскування машина виконує за один прохід.

Spray Hub має всі функції, необхідні для розпилення рідин з регулюванням залежно від швидкості. Для цього передній бункер оснащений власною системою регулювання, мішалкою та системою очищення. Він працює через ISOBUS, а також підтримує інтуїтивно зрозуміле керування через програму MegaSpray. Бункер SprayHub має об’єм 1100 або 1500 літрів і оснащений баком для чистої води, баком для миття рук і завантажувальним сітчастим фільтром. Для розчинення твердих речовин передбачена додаткова промивна форсунка. Також доступний для замовлення сполучний елемент CTS для безконтактного промивання.

Просапна машина Steketee EC Weeder зі SprayHub для одночасної обробки гербіцидами

Крім просапної техніки, SprayKit можна використовувати і з іншими навісними знаряддями, він має функцію механічного перемикання окремих секцій. На наступному етапі заплановано впровадити перемикання на один ряд, що забезпечить можливість автоматичної роботи системи Section Control через GPS.

Обладнання Steketee EC Weeder оптимізовано для зручності роботи зі SprayHub. Утримувач форсунок, що регулюється по висоті, оснащений шкалою, що дає змогу легко налаштовувати потрібну висоту та положення. Це дозволяє індивідуально встановлювати ширину стрічки в обприскувачі залежно від ширини міжряддя, культури та способу застосування. Можливе застосування різних форсунок залежно від завдання. Спеціальні форсунки стрічкового обприскувача, конуси розпилу яких забезпечують однорідну концентрацію засобу по всій встановленій ширині стрічки, особливо добре підходять для стрічкового внесення в комбінації з просапною технікою.

Бункер SprayHub для внесення ЗЗР вийде на ринок до весни 2022 року, трохи згодом буде представлена система для внесення рідких комплексних добрив.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram