LEMKEN презентував нову сівалку Solitair DT

Сівалка LEMKEN Solitair DT
У компанії LEMKEN презентували нову посівну комбінацію Solitair DT. Сівалка має вбудовану коротку дискову борону, великий розділений насіннєвий бункер, зручні засоби керування та максимальну легкість ходу. Вона дає змогу аграрію повністю переукомплектувати свою лінійку причіпних ґрунтообробних комбінацій та демонструє ще більшу орієнтованість усіх розробок LEMKEN на економічність, – ідеться у пресрелізі компанії. 
Сівалка LEMKEN Solitair DT

За якісне зворотне коткування на першому робочому етапі в новій сівалці Solitair DT відповідає розташований спереду шинний ущільнювач ґрунту. Наступну передпосівну операцію, на другому етапі, виконує коротка дискова борона. Її напівсферичні диски мають порівняно великий діаметр 465 мм, а листові пружини захищають кожен диск від навантаження. За потреби зменшити інтенсивність обробітку ґрунту, замість напівсферичних дисків можна використовувати вертикально розташовані хвилясті. Вони входять у землю з меншою силою, завдяки чому зменшується втрата вологи та проростання бур’янів. За потреби цілеспрямованого зворотного прикочування посівних рядів, після дискової борони можна застосувати трапецієподібний ущільнювальний коток.

«Серцем» сівалки Solitair DT є стійкі до добрив дозатори з окремими електроприводами, кожен із яких подає насіннєвий матеріал в окремий розподільник. Висівні котушки дозаторів зібрані в комплекти, завдяки чому їх уже не потрібно підключати та відключати, а заміну комплектів можна здійснити без використання інструменту. У сошниковому брусі DT встановлено перевірені дводискові сошники OptiDisc із роликом ведення на глибині та паралелограмним кріпленням.

NB: Насіннєвий бункер сівалки Solitair DT вміщує до 5100 літрів і доступний у здвоєному виконанні. Це дає змогу використовувати DT для сівби з добривом або різним посівним матеріалом.

Можливі два варіанти: у виконанні Single Shot добриво вноситься у борозну разом із посівним матеріалом; Double Shot – за допомогою окремих тукових дводискових сошників викладає добриво в одну лінію під горизонт посіву.

Нова сівалка Solitair DT від LEMKEN з’явиться на ринку у чотири- та шестиметровому виконанні до сезону сівби озимих культур 2022 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram