LEMKEN поглинає компанію Equalizer, яка виробляє посівне обладнання

Сівалка Equalizer з пневматичним візком
Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-06
Сімейне підприємство LEMKEN уклало договір з південноафриканською компанією Equalizer про її поглинання. Як повідомила GrowHow пресслужба LEMKEN, поглинання відбудеться приблизно до весни 2023 року, після отримання необхідних дозволів.

Вхід Equalizer у структуру німецької компанії дасть змогу LEMKEN значно розширити модельний ряд навісних посівних знарядь. На думку виконавчого директора LEMKEN Ентоні ван дер Лея (Anthony van der Ley), машини Equalizer стануть ідеальним доповненням до наявних варіантів сівалок. Він також вважає, що це поглинання є важливим кроком для забезпечення майбутнього зростання підприємства.

— Equalizer пропонує рішення для клієнтів та ринків, з якими у нас у LEMKEN досі не було можливості працювати. Для реалізації нашої стратегії зростання ми плануємо закрити прогалину в нашому асортименті, — зазначив Ентоні ван дер Лея.

Керуючий директор LEMKEN Ентоні ван дер Лей, власниця компанії Нікола Лемкен та керуючий директор Equalizer Гідеон Шрейдер після підписання контракту

Компанія Equalizer, яка також є сімейним підприємством, була заснована у Кейптауні в 2000 році. Її штат наразі налічує 180 осіб. Крім внутрішнього ринку ПАР, основним експортним ринком компанії є Австралія.

— Ми бачимо великий потенціал для розробки нових продуктів за підтримки LEMKEN і дуже раді майбутній співпраці. Цей договір дозволяє нам закріпити успіх, якого команда Equalizer разом із дистриб’юторами досягла важкою працею за останні 22 роки. Ми пишаємося, що до цього дійшли, — сказав засновник і керуючий директор Equalizer Гідеон Шройдер (Gideon Schreuder).

Він також наголосив, що Equalizer залишиться надійним партнером для своїх клієнтів та пропонуватиме їм інноваційні рішення. LEMKEN також має зобов’язання щодо цього і збирається розвивати підприємство Equalizer в ПАР. Першим проєктом стане значне розширення логістики запчастин у 2023 році. Усі досвідчені співробітники продовжать роботу на підприємстві. Equalizer продовжить роботу як автономне дочірнє підприємство без зміни нинішнього керівництва. Назва бренду також не зміниться. Німецькі фахівці з сільгосптехніки ділитимуться з колегами своїми знаннями та досвідом у розробці, виробництві та продажах, щоб підтримати зростання підприємства.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram