Створення інноваційних добрив почалося з розробки власних, унікальних технологій компанією COMPO, яка заявляє, що готова запропонувати принципово нові добрива для підвищення ефективності та екологічного розвитку сільського господарства, передає news.agropages.com.Андреас Родлмайер, глава відділу міжнародного експорту, підкреслив, що COMPO (GmbH) домоглася всебічної модернізації нового покоління технологій виробництва добрив, включаючи азотні добрива, фосфатні добрива і складні добрива. Компанія провела велику кількість тестових випробувань в Китаї, Німеччині, США, Ізраїлі, Таїланді та інших країнах.

Експериментальні результати показують, що нове покоління синергетичної технології може збільшити коефіцієнт використання азотних добрив в середньому на 13 пунктів і коефіцієнт використання добрив фосфору більш ніж на 25 пунктів.

Доктор Інь Лу з дослідницького інституту Synergie (GmbH) пояснила, що технологія довгострокового ефекту DMPP може ефективно пригнічувати реакцію нітрифікації, таким чином, азотне добриво в ґрунті може бути більш стабільним. Тривалість живлення азотного добрива може бути збільшена до 60 днів, а швидкість поглинання азоту збільшена приблизно на 50%.Технологія агрегації поживних речовин допомагає збирати поживні речовини навколо кореневої системи, запобігаючи їх втрату, а зменшення плинності поживних речовин в самих добривах дозволяє їм повністю проникати в коріння рослин.

Технологія перенесення поживних речовин підтримує однорідність їх просторового розподілу, як в ґрунті, так і на поверхні ґрунту, уникаючи наслідків у вигляді спалювання коренів через надмірну концентрацію.

Азотна і фосфорна синергетична технологія допомагають поліпшити активність азоту і фосфору і досягають синергетичного ефекту цих двох речовин.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram