KSG Agro та Makarony Polskie уклали меморандум про співпрацю

Агрохолдинг KSG Agro та компанія Makarony Polskie (Польща) уклали меморандум про співпрацю у сфері переробки ріпакової та соняшникової олії, зернових, а також торгівлі готовою продукцією. Про це повідомила пресслужба холдингу із посиланням на повідомлення компанії на сайті Варшавської фондової біржі.

Документ встановлює принципи економічного співробітництва під час торгівлі олією та зерновими, а також партнерства в інших сферах сільськогосподарського виробництва. Зокрема, компанії планують налагодити імпорт ріпакової та соняшникової олії з України, їх переробку та збут у Польщі, а також інших країнах.

У рамках реалізації меморандуму ми з нашими польськими партнерами ведемо переговори щодо спільної переробки продукції, зокрема зернової групи, у Польщі, з подальшою реалізацією готових для кінцевого споживання продуктів як у Польщі, так і в інших країнах ЄС, прокоментував голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Він додав, що можливе також створення спільного підприємства з Makarony Polskie.

Нагадаємо, раніше KSG Agro розпочав переробку за давальницькою схемою насіння ріпаку та соняшника в Україні з метою експорту. Після доопрацювання олії та фасування холдинг експортуватиме готову для споживання продукцію безпосередньо до ЄС.

Довідково:

Makarony Polskie SA є одним з найбільших виробників макаронних виробів у Польщі. Компанія має виробничі підприємства в Жешуві та Ченстохові. Виготовляє макаронні вироби, а також фруктові та овочеві консерви та готові страви під власними торговими марками та брендами роздрібних мереж та гіпермаркетів. Акціями компанії торгують на Варшавській фондовій біржі з 2007 року.

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (ЄBA), а також до Асоціації “Свиноводи України”. Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарство.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram