Українські аграрії ретельно підбирають насіння томатів, які вирощують на відкритому ґрунті. Такий посадковий матеріал схильний до великого навантаження, тому потрібні покращені характеристики продукції. Сорти і гібриди повинні бути стійкими до різних хвороб і потрапляння прямих сонячних променів, а також мати відмінні смакові якості.

Лучшие семена помидор для открытого грунта

Насіння томатів для відкритого ґрунту

Асортимент посадкового матеріалу дуже великий. Серед популярних сортів можна виділити такі:

  1. «Каста F1». Термін дозрівання детермінантного гібриду 55-60 днів. Кущ середньопотужний, генеративного типу. Плоди яскраво-червоного кольору. Вага 220-260 г. Томати вирівняні, щільні, округлі. Мають високі товарні якості. На смак плоди соковиті та солодкі. Підходять для нового ринку.
  2. «Багіра F1». Детермінантний томат із середнім терміном дозрівання. Вегетаційний період становить 65-70 днів. Рослина із розвиненою кореневою системою. Має компактний розмір та високу силу зростання. Великі листи вкривають урожай від потрапляння сонячних променів. Кущ формує близько 100 плодів округлої форми насиченого червоного кольору. Овочі м’ясисті, щільні, з невеликим вмістом соку. Підходять для вживання у свіжому вигляді.
  3. «П’єтра Росса F1». Середньоранній гібрид належить до детермінантного типу. Термін дозрівання 115 днів. Кущі компактні, з великими листками та розвиненою кореневою системою. Помідори червоного кольору, однорідні за розміром та формою. Плоди масою 70-80 кг. Вони призначені для збирання комбайном. Використовуються для цільноплідного консервування, а також переробки та вживання у свіжому вигляді.
  4. «Руфус F1». Детермінантний гібрид має вегетаційний період 101-105 днів. Рослина компактного розміру з гарним листовим укриттям, що захищає плоди від сонячних опіків. Помідори щільні та круглі, яскраво-червоного кольору. Підходять для свіжого ринку та переробки.

Це найкраще насіння томатів для відкритого ґрунту, ціна яких робить покупку дуже привабливою. При цьому ви отримаєте максимальний урожай.

Як вигідно придбати насіння томатів?

Інтернет-магазин «Зеленый дом» дає можливість купити посівний матеріал, що має необхідні характеристики. Ціна товару є привабливою для покупця. Якщо потрібна консультація, звертайтесь до менеджерів за телефоном. Ми допоможемо підібрати максимально відповідні товари.

Замовити продукцію можна на сайті або у телефонному режимі. Доставка здійснюється по Україні «Новою Поштою».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram