Котки для культиваторів Carrier — адаптація під будь-які завдання

Компанія Väderstad має у своїй лінійці техніки універсальний дисковий культиватор Carrier. Він доступний у варіантах ширини захвату від 3,0 до 12,2. Як повідомили у компанії, залежно від моделі може бути оснащений дисками 450, 470, 510 та 610 мм.

Суттєвою перевагою культиватора є те, що широкий асортимент передніх знарядь та прикочувальних котків дає змогу адаптувати Carrier під будь-які завдання:

  • лущення стерні із одночасною підготовкою посівного ложа;
  • окрема підготовка посівного ложа після обробітку іншими сільськогосподарськими ґрунтообробними знаряддями;
  • заробляння рослинних решток та покривних культур;
  • вирівнювання поверхні поля зокрема і після оранки.

Останнє дуже актуальне, зокрема, коли йдеться про оранку під ріпак. Її здійснюють у літній період і у більшості випадків після неї на поверхні поля утворюється велика кількість груддя. Розбити ці грудки доволі непросте завдання, але завдяки важкому металевому прикочувальному котку, Carrier із легкістю його вирішує.

NB: Single SteelRunner — універсальний важкий металевий коток, сталеві кільця якого мають агресивний профіль, розбивають грудки і забезпечують ущільнення по всій робочій глибині. Одиночний SteelRunner найкраще працює на середніх, важких і грудкуватих ґрунтах.

Також культиватор може бути оснащено іншими типами котків, наприклад, для роботи на легких ґрунтах. Всі котки кріпляться до рами за допомогою ґумових демпферів, які поглинають удари і продовжують термін служби рами і котка.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram