У «Контінентал Фармерз Груп» завершили збір озимих культур. Під час першої хвилі збиральної кампанії аграрії намолотили понад 459,4 тис. тонн урожаю із 89,2 тис. га.

Як повідомляють у Компанії, 43,4 тис. га із цієї площі в «Контінентал» було відведено під озиму пшеницю, фактична залікова врожайність якої цього року становить 6,20 т/га. Окрім того, зібрали озимі ячмінь та ріпак. Їхня фактична залікова врожайність становить 6,23 т/га та 3,43 т/га відповідно.

– Перша хвиля жнив для нашої Компанії була успішною: показники врожайності фактично всіх культур перевищили встановлені плани. Попри те, що збиральна кампанія дещо затягнулася через погодні умови, нам вдалося вкластися в агрономічні терміни та зібрати врожай з полів вчасно, – підсумував операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Під час першої хвилі жнив «Контінентал» залучив 97 власних комбайнів, 11 з яких придбали спеціально до цього сезону. Для вивезення врожаю на восьми виробничих кластерах «Контінентал» залучено 746 одиниць вантажного транспорту.

Заразом із жнивами в «Контінентал Фармерз Груп» триває підготовка ґрунту під осінню посівну, яка вже стартувала. Проводять лущення стерні та вносять деструктори. На сьогодні вже засіяно 85% площ, запланованих під озимий ріпак.

Також у «Контінентал» триває підготовка до викопування картоплі та збору пізніх культур – соняшнику, кукурудзи, сої.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram