Агрохолдинг ТАС АГРО розпочав посів ярих культур. За весняну посівну планують засіяти 57,7 тис. га. Через воєнні дії в Україні структура посівних площ змінилася. Про це повідомив PR-відділ компанії.

Окрім посівної, компанія ТАС АГРО продовжує агротехнологічні операції з підготовки ґрунту і внесення добрив на посівах озимих відповідно до термінів вегетації.

— Виробничий сезон 2022 року безперечно буде найскладнішим в історії України. Проте я впевнений, що ми зможемо впоратися зі всіма негараздами і забезпечити продовольчу безпеку нашої держави, — зазначив в.о. генерального директора ТАС АГРО Нил Неміровченко.

Він додав, що компанія належно і вчасно провела усі підготовчі роботи до посівної. Зараз холдинг повністю забезпечений насінням, добривами, засобами захисту рослин та паливо-мастильними матеріалами. Однак через експортні труднощі довелося дещо скорегувати структуру посівів. Так, цьогоріч ТАС АГРО зменшить площу під кукурудзою (13,1 тис. га), але збільшить посів соняшника (31 тис. га) та сої (13,6 тис. га). Нил Неміровченко зазначив, що це також допоможе оптимізувати витрати на посівну.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram