Компанія ELVORTI запустила програму відновлення техніки для українських аграріїв на постраждалих від війни територіях

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-02
ELVORTI запускає Програму відновлення своєї техніки для українських аграріїв на постраждалих від війни територіях «Ukraine is brave farmers». Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Програма підтримки розпочалася 1 грудня 2011 року і діятиме до 1 березня 2023 року. До неї входить:

  1. проведення дефектовки пошкодженої техніки за зверненням аграрія;
  2. безкоштовний ремонт техніки ELVORTI (Червона Зірка) безпосередньо на господарстві, який виконує сервісна служба компанії;
  3. забезпечення наявності на складах актуальних позицій запасних частин.

Як розповіли у компанії, якщо аграрій надасть фото- та відеоопис пошкоджених деталей та вузлів техніки ELVORTI, то дефектовку проведуть дистанційно. Якщо ж відновлення техніки є більш проблемним і аграрій потребує допомоги, то працівники сервісної служби виїдуть на господарство для проведення дефектовки. Вони сформують перелік необхідних запчастин, які потребують заміни та узгодять його з аграрієм. Коли фермер придбає необхідні запчастини, сервісна служба безкоштовно відремонтує техніку у господарстві.

Підтримку від компанії можуть отримати аграрії з Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Заявки можна надсилати за телефоном гарячої лінії 0 800 752 452, або через чат-бот.

— Мета компанії ELVORTI працювати пліч-о-пліч із сільгоспвиробниками, виконуючи своє призначення, підтримуючи життя тих, хто виробляє, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь та України. Наші аграрії — це вірні партнери і ми готові робити все від нас залежне, щоб підтримати їх. В ці складні часи наша команда впевнена, що наші клієнти зможуть високо оцінити важливу допомогу від української компанії, — зазначили у ELVORTI.

В компанії розповіли, що отримали вже більше сотні історій від своїх клієнтів про їхню роботу у складних воєнних умовах. Аграрії за короткий час запустили свої підприємства та продовжують працювати надалі. ELVORTI з початку повномасштабної війни в Україні продовжує працювати та підтримує Україну. Зараз у компанїї зосередились на створенні сприятливих умов для здійснення посівної кампанії 2023 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram