Компанія «Байєр» оголосила про призначення Франка Хатке керівником об’єднаного аграрного підрозділу в Україні з 1 квітня 2019 року. До складу об’єднаного підрозділу увійдуть працівники підрозділу Crop Science компанії «Байєр» та  працівники компанії «Монсанто» в Україні. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Франк Хатке Фото надане компанією Bayer

Франк Хатке до цього був керівником регіонального маркетингу компанії «Байєр» у країнах Центральної та Східної Європи та має понад 25 років досвіду на різних посадах в маркетингу та продажах у сфері сільського господарства. Він буде працювати в Києві та підпорядковуватись Іву Піке, керівнику кластеру країн Східної Європи. Лідія Озерова, яка очолювала ТОВ «Монсанто Україна» з червня 2016 року, продовжить свою роботу в компанії «Байєр» в Швейцарії на новій посаді керівника із стратегії технічних культур в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки.

— Працюючи як одна об’єднана організація, ми маємо унікальну можливість обмінюватись найкращим досвідом та експертними знаннями. А це означає, що в Україні ми й надалі будемо продовжувати надавати кращі продукти та інновації для наших агровиробників, — прокоментував Франк Хатке.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram