Компанія ALFA Smart Agro розширює лінійку препаратів для захисту садів

Редакція GrowHow.in.ua  2023-01-31
Цьогоріч ALFA Smart Agro виводить на ринок два нових продукти для застосування у яблуневих садах. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Лінійку доповнили фунгіцид Анелас та інсектоакарицид Лонгас. У компанії зазначили, що препарати успішно пройшли дворічні реєстраційні випробування і за комплексом показників підтвердили зразкову ефективність у вирішенні характерних для садів проблем.

Анелас (міклобутаніл, 250 г/л + піраклостробін, 250 г/л) — фунгіцид на основі жирних кислот природного походження. У робочому розчині із розрахунку 800-1000 л/га Анелас проявляє значно вищу стабільність та рівномірність розподілу, порівняно із багатьма іншими препаратами, які нині популярні в Україні.

— Вирішальне значення має не лише наявність ефективних діючих речовин, а й рівномірне потрапляння їх на поверхню рослини, проникнення потрібної концентрації. Від цього залежить безпосередня активність препарату, тривалість захисту, запобігання виникненню резистентності тощо, — розповів керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас. — При розробці фунгіциду Анелас особливу увагу ми приділили комплексу допоміжних складових формуляції.

Він додав, що у складі продукту немає класичних розчинників. Натомість використаний органічний розчинник на основі жирних кислот природного походження в комбінації з декількома емульгаторами.

Лонгас (гексітіазокс, 180 г/л + абамектин, 70 г/л) — це інсектоакарицид. Його головне завдання — контроль кліщів на всіх стадіях розвитку. До того ж, препарат має посилену дію на дорослу стадію. Трансламінарне поширення забезпечує контроль шкідників, що не потрапили під обробку, перебуваючи у важкодоступних місцях. Формуляція Лонгасу теж розроблена спеціалізовано для застосування у садах.

Окрім цього компанія розширила реєстрацію ще для трьох препаратів, які вже добре відомі агровиробникам. Перший — фунгіцид Артіс Плюс (міклобутаніл, 125 г/л + тебуконазол, 125 г/л + тіофанат-метил, 250 г/л). Він створений для інтенсивного захисту від комплексу хвороб. За словами Сергія Кнечунаса, унікальність препарату у п’яти активних компонентах у його складі.

— Під час виробництва створюються спеціальні умови, що забезпечують утворення 2-х нових спеціалізованих комплексів діючих речовин, що мають фунгіцидну активність. Дані комплекси не лише підвищують ефективність препарату, а й подовжують тривалість дії, — пояснив Сергій Кнечунас.

Альфа-Мідь (гідроксид міді, 770 г/кг) — ще один препарат, реєстрацію якого розширено. Цей компонент представлений практично в кожній системі захисту яблуневих садів.

Разит (ацетаміприд, 160 г/л + імідаклоприд, 140 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л) — інсектицид із нокаут-ефектом та пролонгованим періодом захисту. Препарат ефективно контролює, зокрема, сисних шкідників, оскільки має якісну системну дію.

У компанії розповіли, що офіційну реєстрацію для застосування у яблуневих садах незабаром отримують ще декілька продуктів ALFA Smart Agro.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram