Національна поліція України повідомила про затримання керівника Державної продовольчо-зернової корпорації при спробі втечі з України.

Зазначають, що посадовця разом із спільником затримали оперативники Департаменту стратегічних розслідувань в аеропорту “Жуляни” сьогодні, 13 серпня, вранці. У Нацполіції вважають, що у такий спосіб він намагався уникнути відповідальності. 

На офіційній сторінці ДПЗКУ у Фейсбуці повідомили, що усі підрозділи на сьогодні працюють у штаному режимі, компанія виконує всі зобов’язання за укладеними договорами та перед контрагентами.

— Обов’язки голови правління виконує заступник голови правління Волосянко М.І. Керівництво компанії максимально зацікавлене в об’єктивності розслідування та всіляко сприяє роботі працівників правоохоронних органів, — йдеться у повідомленні ДПЗКУ.

Нагадаємо, що раніше Національна поліція України викрила масштабні зловживання посадовців ДПЗКУ, які завдали збитків на понад $57 млн. Слідчі Головного слідчого управління Національної поліції вже повідомили про підозру керівникові корпорації та власникові кількох товариств за статею про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Наразі тривають слідчі дії і готують клопотання в суд для обрання обом підозрюваним запобіжних заходів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram