Генеральний партнер Дня поля «АГРО ПОЛТАВА» — APM Group: драйвер сучасного агробізнесу на Полтавщині

Компанія APM Group стала генеральним партнером Дня поля «АГРО ПОЛТАВА». Спеціалізований польовий захід проведуть 20–21 серпня у селі Марʼївка на полях ТОВ «Полтава Сад».

APM Group — український дистриб’ютор сільськогосподарської техніки світового рівня, добре знаний серед аграріїв завдяки брендам FENDT, VALTRA, AMAZONE, MASCHIO GASPARDO, MAN, WIELTON, WEIDEMANN. Головний офіс компанії розташований у Кропивницькому, а розгалужена мережа представництв охоплює Полтаву, Черкаси, Умань, Гребінки (Київська область). Це дає змогу APM бути максимально близько до свого клієнта — як у сервісі, так і в щоденному супроводі.

— Нас уже давно не можна назвати просто «продавцями техніки». Ми — повноцінний партнер для аграрія. І це не гучні слова. Ми не просто привезли трактор чи сівалку — ми навчимо, як її використовувати, налаштуємо, а потім ще й поїдемо в поле, якщо потрібно, допомогти. Це і є та різниця, яка формує довіру, — зазначає Степанович Роман, комерційний директор APM Group.

Полтавщина — один із ключових регіонів для компанії. Це аграрне серце України, де зосереджена велика кількість сучасних фермерських господарств, що вирощують зернові, технічні та олійні культури. Саме тому проведення Дня Поля «АГРО ПОЛТАВА» в цьому регіоні має стратегічне значення:

  • географічна доступність для аграріїв із центральних і південних областей;
  • висока концентрація потенційних клієнтів — від малих господарств до потужних агрохолдингів;
  • оптимальні умови для демонстрацій — завдяки різноманіттю ґрунтів, культур і кліматичних зон.

— Інновації — це не просто красиве слово. Для нас це участь у демонстраціях, тест-драйвах, Днях поля. Ми постійно виїжджаємо на події по всій Україні — і там фермери бачать усе на власні очі. Не з буклетів, не з інтернету, а наживо: як техніка працює, як ми її запускаємо, як вона себе поводить на реальному ґрунті. Це найкраща презентація, — пояснює Роман Степанович.

Рішення APM Group стати генеральним партнером «АГРО ПОЛТАВА» було логічним і стратегічно вивіреним. Компанія має потужну базу постійних клієнтів у регіоні, активно працює через сертифікований сервісний центр, залучає сильну команду інженерів, менеджерів і консультантів, і головне — бачить свою місію у розвитку аграрної спільноти.

День Поля «АГРО ПОЛТАВА» — це не просто подія. Це — платформа довіри, обміну досвідом і технологіями. Ми пишаємося тим, що виступаємо її генеральним партнером, — підсумовує комерційний директор компанії APM Group.

20–21 серпня у селі Марʼївка Полтавської області APM Group представить широку лінійку сучасної агротехніки преміальних брендів. На спеціально підготовлених демонстраційних ділянках техніка працюватиме в полі, щоб кожен зміг особисто оцінити її ефективність. Це буде одна з найпотужніших демонстрацій на «АГРО ПОЛТАВА» — події, яку точно не варто пропустити.

Додаткова інформація:

Дізнайтеся більше про APM Group: https://apm-group.com.ua/
Слідкуйте за новинами Дня Поля «АГРО ПОЛТАВА: https://agro.poltava.ua Р

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram