На сьогодні серед усіх імпортерів найбільший обсяг цибулі в Україні купує Молдова. Як повідомляють аналітики проєкту EastFruit, з кінця минулого тижня Україна почала відвантажувати цибулю до Туреччини та Молдови. Експортери активно скуповують цибулю у фермерів в Херсонській області за ціною 5,5-6 грн / кг ($ 0,22-0,24 / кг).
Що стосується ринку цибулі в самій Україні, то на поточному тижні в даному сегменті збереглася активна торгово-закупівельна діяльність. Підвищений інтерес до закупівель протягом тижня проявляли компанії з Туреччини і Молдови, а також місцеві роздрібні мережі, що дозволило продавцям підвищити відпускні ціни.

На сьогодні цибулю експортної якості пропонується не дешевше 5,5-6 грн / кг ($ 0,22-0,24 / кг), що в середньому 20% дешевше, ніж середня оптова ціна на цибулю в Молдові. Для порівняння в кінці минулого робочого тижня цибулю в Молдові пропонувався в продаж за ціною $ 0,26-0,34 / кг.

Слід зазначити, що незначне подорожчання в сегменті ріпчастої цибулі було характерно в основному для південних областей України, в той час як торгівля в решті регіонів йшла не так активно у зв’язку з чим виробники вважали за краще не переглядати раніше сформувався діапазон цін.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram