ELVORTI – переможець конкурсу «Народний бренд» на Кіровоградщині

На Кіровоградщині компанія ELVORTI, провідний виробник сільськогосподарської техніки в Україні, третій рік поспіль перемогла у конкурсі «Народний бренд» у номінації «Сільськогосподарська техніка». Голосування тривало з 1 жовтня до кінця листопада цього року. Бренд ELVORTI отримав рекордну кількість голосів – 1828, випередивши на понад 300 голосів найближчого конкурента у номінації.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Конкурс «Народний Бренд» створює чесний народний рейтинг підприємств Кіровоградщини. Як зазначають у компанії, перемога в конкурсі та присвоєння відзнаки «Народний бренд» – це вираз найвищої довіри мешканців міста та регіону.

Бренд ELVORTI постійно розвивається і вдосконалюється. Пропонує своїм клієнтам високу якість обслуговування, широкий асортимент інноваційної сільськогосподарської техніки, яка відповідає найсучаснішим трендам. Крім цього, ELVORTI – гідний приклад соціально-активного та відповідального бізнесу, адже компанія часто ініціює власні благодійні акції, як-от збір одягу та взуття для малозабезпечених громадян міста Кропивницького. За результатами голосування конкурсу «Народний бренд 2021», жителі Кіровоградщини саме такою бачать компанію, яка гідна мати почесне звання народного бренду.

– Жителі міста та наші клієнти гідно оцінили й укотре віддали свої голоси за наш бренд. Завдяки власним старанням та підтримці людей уже третій рік поспіль ELVORTI лідирує у цьому змаганні. Щиро дякуємо організаторам і всім, хто брав участь у голосуванні. Дякуємо всім людям, що проголосували й обрали ELVORTI найкращим виробником сільгосптехніки. Це мотивує нас і надалі розвиватися, – коментують у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram