Кабінет міністрів України на засіданні 18 грудня схвалив (з доопрацюванням) проект постанови про реорганізацію Державної фіскальної служби України на дві незалежні структури Державної митної та Державної податкової служби. Про це повідомила прес-служба Мінфіну України.


— Поділ ДФС на дві служби є важливим кроком на шляху до побудови в Україні якісної системи адміністрування податків і зборів. Реформа ДФС створить основу для демілітаризації податкових органів, поліпшить якість послуг, що надаються платникам податків, підвищить прозорість та підзвітність роботи податкових і митних органів, прокоментував прийняте рішення заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Як уточнюється, зазначені структури будуть діяти як окремі центральні органи виконавчої влади, роботу координуватиме КМУ через міністра фінансів України.

Нагадаємо, що ДФС була створена постановою КМУ 21 травня 2014 року на базі існуючого тоді Міністерства доходів і зборів України. У свою чергу, це міністерство було утворено в грудні 2012 р. шляхом злиття Державної податкової та Державної митної служб України.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram