Держпраці завершило інспекційну кампанію з виявлення неоформлених трудових відносин. Про це повідомилив портал Дебет-Кредит.

Інспектори Державної служби України з питань праці проводили перевірки підприємств з 1 липня по 30 вересня. До перевірок залучали також Нацполіцію, Податкову, Держслужбу з безпеки на транспорті, Держслужбу з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Міграційну службу та органи місцевого самоврядування.

Впродовж 3 місяців провели 3 030 інспекційних заходів та виявили 11 724 працівники, неоформлених трудовими відносинами. Найбільше їх зафіксували у сферах торгівлі, організації харчування та сільському господарстві.

NB: У сільськогосподарській сфері впродовж інспекційної кампанії виявили 2 405 неоформлених працівників.

За інформацією Державної податкової служби, кількість працівників, щодо яких надійшли повідомлення у період з 1 липня до 26 вересня 2021 року збільшилася на 28 869 осіб.

У Держпраці наголосили, що постійно відстежують динаміку працевлаштування у конкретних роботодавців. Тому зменшення кількості працівників при незмінному рівні господарської активності, може бути приводом для повторної інспекції навіть після завершення планової інспекційної кампанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram