Розпорядження уряду про початок роботи Державної податкової служби України було опубліковане на Урядовому порталі. Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби.

Кабмін передав Державній податковій службі функції з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на податкову службу.

Зазначається, прийняття розпорядження стало можливим після виконання усіх необхідних заходів з утворенням податкової служби, а саме:

  • проведення державної реєстрації
  • затвердження структури
  • штатний розпис апарату та кошторису
  • переведення з ДФС у ДПС 30% працівників на рівні центрального апарату і територіальних органів.

    — Таким чином, здійснення заходів з утворення ДПС та забезпечення здійснення ДПС повноважень і виконання функцій, визначених Положенням про Державну податкову службу України, затвердженим постановою КМУ від 06 березня 2019 р. № 227, завершене, — повідомили у ДФС.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram