Corteva забезпечила харчуванням та необхідними послугами понад 400 харків`ян з інвалідністю

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-28
Corteva Agriscience забезпечила потреби в харчуванні та послугах для більше ніж 400 харків’ян з інвалідністю. За сприяння компанії, ГО «Крізь війну» 4 місяці підтримувала самотніх людей з інвалідністю та облаштувала для них прихисток. Про це GrowHow повідомила пресслужба Corteva.

Компанія виділила грант громадській організації, завдяки якому вдалося забезпечити потреби в харчуванні, медичних та інших послугах для більш ніж 400 харків’ян соціально-незахищених категорій впродовж чотирьох місяців.

За грантові кошти від Corteva волонтери розвозили мешканцям Харкова свіжі харчі, побутову хімію, гігієнічні засоби тощо. Тим постраждалим, які потребували цілодобового догляду, облаштували прихисток. Там одночасно було до 49 людей з інвалідністю.

— Війна знедолює всіх, але найбільш вразливими перед її обличчям опиняються люди, які не могли дати собі ради без допомоги і за мирних часів — самотні пенсіонери, люди з інвалідністю. Без допомоги небайдужих, зокрема великого відповідального бізнесу, вони часто просто приречені. Тому ми дуже вдячні, що компанія Corteva дала нам можливість надати таким людям допомогу. Це справжній приклад відповідального бізнесу, який не просто допомагає Україні, але й не фінансує ракети, які летять на Харків, відмовившись від праці на ринках росії та білорусі, — прокоментувала керівниця та організаторка ГО «Крізь війну» Ольга Клейман.

Регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience в Україні Андрій Марчук зазначив, що для Corteva допомога найуразливішим верствам суспільства є важливим напрямом соціальної відповідальності. З його слів, за час повномасштабної війни компанія виділила на підтримку українців близько $2 млн і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram