Corteva розвиває гуманітарні та благодійні проєкти на підтримку українців

У міжнародній науково-дослідницькій сільськогосподарській компанії Corteva Agriscience розповіли, які соціальні проєкти фінансує компанія в умовах військових дій в Україні.

За словами керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі Сергія Харіна, компанія вважає за необхідне допомагати людям вразливих категорій. Також серед пріоритетів допомагати лікарням і сприяти відновленню фермерства.

З 24 лютого до 15 липня 2022 року Corteva:

  • Виділила фінансування благодійному фонду Let’s Help. Завдяки цьому закупили 1800 продовольчих наборів тривалого зберігання для незаможних самотніх літніх людей. Вони отримали запас місячного харчування вагою близько 30 кг кожен.
  • Виділила фінансування харківському громадському об’єднанню “Крізь війну”. Воно опікується потребами людей Харківської області, що не можуть подбати про себе самостійно. Допомога, отримана від компанії, дасть змогу покрити місячну потребу у харчуванні, медичних та інших послугах для 120 родин.
  • Профінансувала купівлю обладнання, що забезпечить безперебійну роботу Миколаївської міській лікарні швидкої медичної допомоги.
  • Профінансувала закупівлю електрохірургічного обладнання для забезпечення сучасного лікування поранених військовослужбовців та мирного населення у Військово-медичному клінічному центру північного регіону у Харкові.
  • Профінансувала обладнання для створення дитячого кардіохірургічного центру на базі Обласної дитячої клінічної лікарні та Центральної міської клінічної лікарні в м. Івано-Франківськ. Таке обладнання допоможе у проведенні кардіо-операцій та профільного лікування дітям, включаючи переселенців з постраждалих регіонів України.
  • Профінансувала діяльність інклюзивної пекарні Good Bread, яка після звільнення від окупантів сіл на Київщині та Чернігівщині, організувала постачання хлібу. За фінансування Corteva працівники пекарні виготовили близько 7 тисяч буханок хліба, які роздали постраждалим на звільнених територіях.

Компанія також долучилася до всеукраїнської ініціативи “Сади Перемоги”. Програма спрямована на ефективне використання місцевими громадами доступних земельних ділянок. Ініціатива впроваджується проєктом “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) за підтримки Уряду Канади. Громади отримують допомогу у нарощувані обсягів вирощуваних овочів, переробки, зберігання та збуту отриманого врожаю, в тому числі шляхом надання належного обладнання (сушки, автоклави, тощо). Частину обладнання закуплять за рахунок фінансування Corteva Agriscience.

Окрім цього компанія налагодила фінансування та постачання з-за кордону необхідних медикаментів для потреб громад та госпіталів в Київській, Полтавській та Харківській областях. Частину матеріалів надавали співробітники компанії як власну пожертву через американську некомерційну організацію “Конвой Надії”.

У компанії розповіли, що співробітники Corteva постійно допомагають постраждалим за власною ініціативою. Зокрема, силами працівників заводу “Стасі Насіння” вивезли та розселили у безпечні місця багато жінок, дітей та людей похилого віку з зон бойових дій. Колеги з інших країн збирають гроші, гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів України та приймають і розміщують біженців.

Окрім цього Corteva співставляє пожертвування співробітників по всьому світу долар за долар та підтримує кризовий фонд допомоги Україні організації Global Giving. Фонд надає гуманітарну допомогу постраждалим громадам України та прилеглих регіонах, куди евакуювались українські біженці, забезпечуючи їм доступ до їжі, води, житла, медичної допомоги тощо. Аналогічно Corteva співставляє пожерви співробітників у програму Global FoodBanking Network, яка підтримує продовольчий банк в Україні.

Наразі компанія працює над визначенням інших потреб та продовжуватиме надавати фінансову допомогу постраждалим громадам через неприбуткові організації відповідно до визначених критеріїв та процедур, які забезпечують цільове використання отриманих коштів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram